Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Vrah bez tváře ( Light ; L)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:15 am

Aiko

Načo sa ja pýtam také blbé otázky... pokrútila som hlavou.
Bolo mi zle z toho, že to bola samozrejmosť. Vždy som tajne dúfala, že nejaká zavraždená žena nebude znásilnená. Ale nemalo zmysel sa nad tým pozastavovať.
Schmatla som papierik a prečítala si jeho obsah.
Tentoraz mi jeho rozkaz nevadil, kufrík som zobrala a naskočila do auta.
Je to bud nejaká pasca, aby sa nás zbavil, alebo si z nás uťahuje.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:21 am

Yoshiro

Momentálně je to naše jediná šance.. S trochou štěstí nás chce jen zabít. Řekl jsem a lehce se nad tím pousmál. My jsme dva.. On je jeden.. Není se čeho bát. Samozřejmě, že on byl ve výhodě. Pokud si na nás něco nachystal, pak nemáme moc šancí, ale za zkoušku to stojí.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:28 am

Aiko

Ako odpovedal Obi-Wan Anakinovi na otázku... Next move? Spring the trap.
Takže ideme nabehnúť rovno do pasce... s tým súhlasím, je to geniálny plán, predsa sme nejakí schopní detektívi, strelám z revolveru alebo nedodaj ostreľovačky sa uhneme, ako v Matrixe... sarkasticky som hovorila počas jazdy.
Celé mi to prišlo absurdné...
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:39 am

Yoshiro

Přesně tak.. Půjdeme přímo tam, kam on chce.. Odpověděl jsem jí. A navíc.. Půjdu tam sám. Nemůžu riskovat tvůj život. Pokud je to past, tak si nemůžeme dovolit padnout do ní oba a nechat se zbytečně zabít.
Řekl jsem odhodlaně.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:50 am

Aiko

Z polichoteným úsmevom som sa odvrátila od Yoshira.
Jemu na mne záleží?
Nie, nepôjdeš sám. Práve ked jedného z nás dostane, tak druhý môže ešte zachrániť celú situáciu, a tiež kolegu... že? Ked pôjdeš sám, nepomôže ti nikto. To nechcem. vysvetlila som mu jednoducho prečo nepôjde sám.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:55 am

Yoshiro

Snažíš se na mě nějak zapůsobit ? Zeptal jsem se .. Aiko nebyla ten typ člověka, co by o ostatní nějak extrémně pečoval. .Teda, alespoň já jí tak znal.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:58 am

Aiko

No... ja... ehm, nesnažím sa o nič... začervenala som sa a nahodila falošný úsmev.
Len.. si môj parťák... a nerada by som,.. eh, o teba prišla, rozumieš. dodala som už sebaistejšie a zadívala sa mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:02 am

Yoshiro

Nikomu jsem se do očí nedíval.. Řídil jsem a jako správný řidič jsem koukal na cestu před sebou.
Máme 2 hodiny.. Řekl jsem jenom.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:06 am

Aiko

Bola som rada že si nič nevšimol.
Na vzájomné sympatie akosi nebol čas, a dúfala som, že si to zatiaľ neuvedomil.
Síce je detektív, ale..
Prerušilo ma jeho suché oznámenie.
To bohato stačí. Teda dúfam.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:25 am

Yoshiro

Jenom aby.. Možná bychom tam měli jet hned a porozhlédnout se tam. Zapnul jsem rádio a šlápl na plyn.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:35 am

Aiko

To by sme mali. Teraz si nie som istá, ktorá budova v centre je najvyššia. Oni sú tam všetky dosť vysoké, a vačšina z nich má približne rovnakú výšku... povedala som a chytila sa držátka v aute, ked šlapol na plyn.
Zase...
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:52 am

Yoshiro

Ve vzkazu je nejvyšší.. Tak tam budem.. Málem jsem kvůli tomu vykecávání přejel zatáčku, tak jsem to hodil přes ručku a udělal otočku o 70°..
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 2:32 am

Aiko

Otočka prišla nečakane. Práve som sa nadýchavala na dalšie slová, ked...
IDIOT, MAGOR! Sprostý muž. zahučala som na neho nervne.
Robí to naschvál...
Nabudúce beriem svoju motorku. Autom si môžeš jazdiť koľko len chceš. zavrčala som potichu a dalej sa pridržiavala držátka.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 2:36 am

Yoshiro

Copak? Vypadáš vylekaně. Řekl jsem a přejel pár aut. Málem jsem sice způsobil dopravní nehodu, ale tohle bylo důležitější. Možná jsem tento případ začal brát až moc osobně.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 2:55 am

Aiko

Odpovedal sprostou arogantnou odpovedou. Ako správny muž.
Spravil to zas... hrrr.............
SAKRA! zajačala som a vlepila Yoshirovi hlasnú facku.
To bolo možno trocha prehnané...
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 2:57 am

Yoshiro

Dala mi facku.. Nijak jsem na ni nereagoval. Štíplo to. Ale nemělo smysl nic dělat ani nic říkat. Prostě jsem jel dál.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
SaTan




Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 19. 07. 10

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 7:14 am

Daisuke
Celý čas som tých dvoch sledoval, až odišli.
Konečne niečo poriadne. Pomyslel som si a zavolal taxík.
O niekoľko minút došiel taxík.
Sadol som si do zadu a začal: Centrum mesta. K najväčšej budove. Povedal som a taxík vyrazil.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 2:16 pm

Spoiler:

Yoshiro

Konečně jsme dojali na místo. Vylezl jsem z auta a začal se rozhlížet okolo. Tady v centru to bylo extrémně přelidněné. Každý někam chodil a vrážel do někoho jiného. Začala se mi z toho trochu motat hlava.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 5:17 pm

Aiko

Zvyšok cesty som už neprehovorila. Pri ňom to nemalo zmysel.
Napokon sme došli do centra. Konečne z toho auta vypadnem...
Tak, na čo čakáme? Hor sa do oblakov... prehodila som po zabuchnutí dverí Audiny a rozhliadla sa na okolo.
Ked sa nám stratí v tomto dave, tak presne vieš akú máme šancu na jeho chytenie...
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 5:23 pm

Yoshiro

Jo.. Větší než teď.. Řekl jsem a zamířil do mrakodrapu. Pršelo a já chtěl být co nejdřív vevnitř.
Zajímavé bylo, že nejvyšší budova v centru byla také tak trochu všechno. Byly tam restaurace, bowling, hotel a tak dále. Prošlo tam denně strašně moc lidí ..
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 5:36 pm

Aiko

Bez slova som sa vydala za Yoshirom.
Už teraz len vbehnúť do pasce, a bude to. prehodila som otrávene a svižne sa vyhýbala davom ľudí.
Boli snád všade...
Koľko máme času ešte?
Hodinky som nemala, a mobil zostal v aute.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 7:22 pm

Yoshiro

Asi hodinu... Času je tu dost.. Ve vzkazu bylo - na střeše. Tak půjdeme tam.. Řekl jsem a vydal se k výtahům.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 4:04 am

Aiko

Nasledovala som Yoshira.
Výťahov tu bolo veľa, ale to nemenilo nič na fakte, že boli neustále plné.
Niekedy sa muselo čakať aj niekoľko minút...
Celou touto akciou som si nebola istá.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Vrah bez tváře ( Light ; L)  - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vrah bez tváře ( Light ; L)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum :: Hra :: Hrací místnost-
Přejdi na: