PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Vrah bez tváře ( Light ; L)

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Light
Admin

Poèet pøíspìvkù : 111

PříspěvekPředmět: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 11:12 am

Yoshiro

Seděl jsem za stolem ve své kanceláři. Kouř od zapáleného doutníku, jenž jsem držel v pravé ruce stoupal ke stropu a v místnosti vytvořil tu patetickou vůni. V levé ruce jsem držel nějaké dokumenty, ve kterých bylo vše o aktuálním případu, na kterém se svou kolegyní dělám. Sériový zabiják známý jako "Vrah bez tváře" , jehož oběti jsou většinou mladé ženy. Nejprve je sváže, poté je znásilní a nakonec je umučí k smrti nožem, který vždycky nechá na místě činu. Nikdy na něm však nebyly žádné otisky ani stopa DNA... Nic.. Nikdy nic!! Vykřikl jsem a praštil s dokumenty o stůl. Vložil jsem doutník mezi rty a potáhl, kouř jsem však nevdechoval.
Ten hajzl po sobě nikdy nenechá ani nejmenší stopu.. Nic nemáme.. Říkal jsem si v hlavě.. Vrah bez tváře byl momentálně nejznámějším japonským zločincem. Šli po něm snad všichni. Ale já... Já se s ním setkal.

Stůj!! Vykřikl jsem a namířil zbraň na prchajícího muže s černou maskou..Mohl jsem jej zabít.. Ale nedokázal jsem to..Nedokázal jsem zmáčknout tu spoušť a provrtat jeho tělo devíti milimetrovou kulkou, která by mu z mozku udělala přesnídávku... Ten chlápek byl rychlej a pravděpodobně uměl i Parkour... Než jsem si znovu stihl rozmyslet, jestli ho zastřelit dokážu nebo ne, byl pryč..

Znovu jsem praštil do stolu.. Vrah bez tváře zabil už 19 mladých žen, ve věku od 19 do 23 let. Kdybych ho tenkrát zastřelil 6 žen mohlo být naživu..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://dn-worlds.forumczech.com
L

Poèet pøíspìvkù : 44

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 11:27 am

Aiko

Hej, Yosh, kľud. ozval sa náhle mladý ženský hlas.
Stála som v dverách kancelárie, na tvári s poloúsmevom a pár dokumentami v jednej ruke, a s fľašou vína v druhej ruke.
Cigareta tentoraz v mojej hube nebola. Celkom nezvyčajný pohľad pre kohokoľvek, kto už so mnou bol dlhšie ako mesiac. Ale dnes som si rozhodla dať od nikotínu pokoj. Aspoň tých pár hodín. Kým zase nezačnú abstinenčné príznaky...
Alkohol však musel byť. Trocha ho nikdy neuškodí... aj ked u mňa ,,trocha'' nemalo akosi význam, lebo som ho mimo práce pila po litroch. Muža som tiež nemala už najmenej... mesiac? Začínalo mi z toho dosť preskakovať, ale snažila som sa pôsobiť vyrovnanejšie ako Yoshiro.
Každého časom dolapíme. vyslovila som potichu, prisadla si k jeho stolu a položila naň flašu. Ten jeho doutník bol pekne vyzývavý...
Nie, nie, nie, nie... aspoň jeden deň... aspoň tých pár hodín... nie, nie... ak mi ho ponúkne, zabijem sa...
Mohlo to už síce byť skôr... ale nedávaj si to za vinu. Nie každý človek dokáže chladokrvne strieľat ľudí. Aj ked sú to vrahovia. povedala som mu pokojne a uprene sa naňho zadívala.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Light
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 11:39 am

Yoshiro

Neměla by jsi pít. Ne při práci. Řekl jsem a znovu nahlédl do dokumentů. Snažil jsem se najít i to nejmenší vodítko k vrahovi. Musíme ho dostat. Co nejdřív.. Už několik dní jsem se pořádnně nevypsal. Sotva jsem to dořekl, zazvonil telefon. Levou rukou jsem vzal sluchátko a přiložil jej k uchu. Detektivní kanclář, Masaki Yoshiro.. Řekl jsem. Máme další tělo.. Ozvalo se z druhé strany. Byl to můj známý od policie. Ta s námi v poslední době hodně spolupracovala. Bylo to potřeba. Kde? Zeptal jsem se. Z mého hlasu byl znát hněv. Dvacátá oběť.. Problesklo mi hlavou.. Chtěl jsem toho hajzla zabít víc než kdy předtím. V docích.. Přijeďte okamžitě.. Vrah nám tu možná něco nechal. Neodpovídal jsem, jen jsem sluchátko položil.. Máme práci. Řekl jsem, vstal ze židle, doutník jsem sevřel mezi rty, aby mi nevypadl a oblékl si kabát. Ze stolu jsem si vzal svého devítimilimetrového kamaráda a dal jej na své místo .. Jdeme...A ten chlast nech tady.. Řekl jsem dost přísně.
Návrat nahoru Goto down
L

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 11:54 am

Aiko

Jeden pohárik ma neoberie o zmysly. Skôr sa mi bude lepšie pracovať... prevrátila som očami, ale Yoshirove rozhodnutie bolo pred alkoholom. Aspoň v práci to tak bolo. Tých pár pracovných hodín v pohode vydržím.
A práve preto by si sa mal vyspať. S čistou hlavou sa ti bude lepšie rozmýšlať. dodala som, ked v tom zatvonil telefón.
Prisunula som sa bližšie k slúchadlu, a pozorne počúvala.
Takže dalšia obeť...
Napokon však padla dobrá správa. Vraha možno nakoniec dolapíme, a táto bude jeho posledná obeť...
Nevedla som či sa tešiť, alebo či byť vážna. Naraz sa to nedalo.
Výborne. Až toho vraha chytím, tak mu ten jeho pohlavný orgán rozmliaždim touto zbranou. povedala som nervózne a zamávala mojou devinou. Zbraň, najlepší priateľ človeka. Pokiaľ je v jeho rukách, pravda.
Neznášala som týchto násilníkov... ked niekto používal ženy len ako veci. Keby sa objaví vrah, tak sa asi neovládnem a rozstrieľam mu tvár. Doslova.
Predstavy boli sladké. Do vrahovej tváre a rozkroku by som vystrieľala celý zásobník...
S týmito myšlienkami som vybehla za Yoshirom. Ešte som sa naposledy smutne zadívala na flašu vína, ale nechala som to tak...
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 12:09 pm

Yoshiro

Vytáhl jsem klíčky od svého auta a otevřel jej.

Musíme si pohnout a být tam dřív, než ti amatéři od policajtů něco podělaj.. Pokud tam nechal nějaký stopy, musíme být první, kdo si s nima pohraje. Sotva jsem to dořekl, nastartoval jsem.
Návrat nahoru Goto down
SaTan

Poèet pøíspìvkù : 35

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 12:11 pm

Daisuke
Super! Škoda že auto mám doma. Pomyslel som si a zavolal som taxi.
O chvíľu pre mňa došiel taxík.
Nastúpil som do neho a vyrazil som.
Návrat nahoru Goto down
L

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 12:16 pm

Aiko

Yoshiro chcel ísť automaticky autom. Ja som samozrejme preferovala moju motorku... autá som nemala moc rada.
Pozrela som na moju Hondu...
Spoiler:

... ale hned na to nastúpila do Audi k Yoshirovi.
Pokoj, neurobia s tým nič. Len jazdi pokojne. Autám neverím. Narazíme kdekoľvek... zakrútila som hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 12:18 pm

Yoshiro

Radši se připoutej.. Řekl jsem, zařadil a šlápl na plyn. Okamžitě jsem vjel do cesty autu, kterému jsem měl dát samozřejmě přednost. Prostě jsem se s tím nepáral. K dokům to nebylo nejblíž a my si museli pohnout.
Návrat nahoru Goto down
SaTan

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 12:22 pm

Daisuke
Vybral som svoj odznak a povedal: Pridajte!
Len aby som to stihol. Mám konečne niaky prípad. Pomyslel som si a pozrel som sa von oknom.
Čo by som dal za pokojné mesto? Pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
L

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 12:25 pm

Aiko

Snažila som sa pripútať, ked v tom auto vyrazilo vpred. Prudko.
Yoshiro začal jazdiť ako cestný pirát...
Zbláznil si sa? Spomaľ! Ty idiot! zakričala som a konečne sa pripútala.
Nestačí že máme jednu obeť, chceš aby sme boli dalšie dve obete?!
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 9:49 pm

Yoshiro

Nic jsem neříkal, radši jsem se plně soustředil na řízení. Doky se blížily velkou rychlostí. Brzo tam budeme a pak se pustíme do vyšetřování.
Návrat nahoru Goto down
SaTan

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 9:51 pm

Daisuke
No táák, pridajte. Hovoril som vodičovi.
Idem ako len môžem. Odpovedal mi vodič.
Len aby som tam bol tak včas. Pomyslel som si a stále som sa pozeral z okna.
Návrat nahoru Goto down
L

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 9:58 pm

Aiko

Roztrasene som sa chytila čoho sa dalo, a pri každom prudkom pohybe volantu čakala silný náraz.
Zatvorila som oči, ale to bolo ešte horšie...
... s otvorenými to bolo o niečo lepšie na zvládnutie.
Nech už tam sme...
Toto má byť pre mňa niečo ako šoková terapia? spýtala som sa celá spotená.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 10:08 pm

Yoshiro

Naštěstí pro Aiko jsem právě dorazili na místo činu..Okolo bylo několik policejních aut, sanitka a ještě cosi. Celé místo činu oddělovala od žlutá páska, za kterou se mohla dostat jen osoba s odznakem.
Vylezl jsem z auta a poté, co vylezla i Aiko, jsem jej zamčel. Pomalu jsem šel k pásce. Dál nemůžete, pane. Řekl mi poblíž stojící strážný. Vytáhl jsem svůj průkaz.. Masaki Yoshiro, soukromý detektiv.. Spolupracuji s policií.. Tohle je moje kolegyně. Řekl jsem a strážný nás pustil za pásku. V pořádku.. Dodal ještě.
Už z dálky bylo vidět zohavené tělo mladé dívky.. Stálo tam několik policistů a vyšetřovatelů, kteří si jí fotili, stejně tak místo činu. Byl tam i můj známý.. Yoshiro.. Přišel k nám.. Ach, ahoj Aiko. Pozdravil Aiko.. Tvářil jsem se dost nemile, kdo by se taky usmíval při pohledu na tělo mladé dívky.. Matsuri.. Co máme? Zeptal jsem se.. Tohle by tě mohlo zajímat. Podal mi lísteček, na kterém nebylo nic..Ale když jsem přes něj přejel prstem, bylo znát, že je na něm vosk.. Dokonce to tak i vonělo. Odveď si ty amatéry, prosím.. Řekl jsem mu a on tak učinil. Odešel i se svými lidmi.. Máme práci.. Řekl jsem a přišel k tělu.
Návrat nahoru Goto down
SaTan

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 10:17 pm

Daisuke
Došiel som na miesto činu.
Nechal som na sedadle doláre a vybehol som z auta.
Prešiel som cez pásku.
Dostal som sa k telu.
Videl som tam Ďalších ľudí a tak som pozdravil: Dobrý. Moje meno je Daisuke Aki. Tajný agent. Povedal som po tichu a obzeral som si telo.
Návrat nahoru Goto down
L

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 10:25 pm

Aiko

Nočná mora náhle skončila, a ja som doslova vyskočila z auta, ked to bolo možné.
Tupec blbý.
Z pokazenou náladou sme prikročili k žltej páske, kde nás zastavil nejaký magor z oddelenia.
Boha, ako by nás už každý policajt v meste nepoznal! zrúkla som nervózne a hodila vraždený pohľad na magora.
Aby toho nebolo dosť, uvidela som telo.
To mi zdvihlo tlak ešte viac.
Až ho chytím, tak skape... zabijem ho vlastnoručne. zavrčala som potichu, tak aby to počul len Yoshiro. Ale uvedomila som si, že túto frázu opakujem za každým ked sa spomenie tento vrah, alebo sa nájde dalšia obeť.
Ahoj. sucho som pozdravila Matsuriho.
Yoshirovi podal nejaký lístok.
Eh, čo je s tým lístkom? Nič na ňom nie je. spýtala som sa a vydala sa za Yoshirom k telu.

Návrat nahoru Goto down
Light
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 10:29 pm

Yoshiro

Je mi jedno jak se jmenuješ nebo co jsi zač.. Ale nech nás pracovat a jdi pryč, než tu něco poděláš.. Řekl jsem dost otráveně. Nepotřeboval jsem další osinu v zadku. Stačila mi Aiko, ale ta byla aspoň hezká a navíc nápomocná.
Otočil jsem se zpět k tělo. Aiko, prosímtě, skoč do auta.. Na zadní sedačce je kufřík.. Přines mi ho. Řekl jsem a prohlížel si mrtvou dívku. Od krku až k genitáliím měla rozříznuté břicho+ měla vyříznuté srdce, které bylo připíchnuté nožem ke zdi. Vojenským nožem.
Ve tváři se jí zachytil poslední hrůzostrašný a bolestivý výraz. Ruce i nohy měla svázané ostnatým drátem. Musela strašně trpět.
Návrat nahoru Goto down
L

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 10:39 pm

Aiko

Odpáľ. odsekla som tomu agentovi, a pozorne vypočula Yoshira.
Na moju otázku neodpovedal. Ako vždy. A ešte ma využíval ako slúžku...
Aiko, Aiko, skoč mi pre to, skoč mi pre okuliare, skoč mi pre nožničky, skoč mi pre šampón, bla, bla...
Ovládla som sa a neodvrkla nič nevhodné. Svižne som Yoshirovi doniesla jeho zlatý kufrík.
Na dievča nebol príjemný pohľad. Radšej som sa odvrátila.
Takto hrozne skončiť...
Návrat nahoru Goto down
SaTan

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 10:40 pm

Daisuke
Možno ma nemáte radi, ale teraz musíme spolupracovať aby sme dolapili vraha. Odpovedal som mu a pozrel som sa na telo.
Kto niečo takéto mohol urobiť? Pomyslel som si.
Vie sa jej meno? Spýtal som sa Yoshira.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 10:49 pm

Yoshiro

Dopadli vraha.. Hehe.. Pousmál jsem se a v rychloisti vstal. Chytil jsem agenta pod krkem a třískl s ním o zeď, u které jsem ho také přidržel. Kousek od jeho hlavy byl vrahův nůž, na němž bylo nabodnuté srdce oběti. Dělám na tomto případu 2 roky! 2 zkurvený roky!! A žádnýho zasranýho vraha jsem ještě nechytil.. Vytáhl jsem svoji pistoli a přiložil mu jí k hlavě.. Myslíš, že dokážu zabít člověka?! Zeptal jsem se.. Kdybych to dokázal.. Ukázal jsem na mrtvolu.. Ona by žila!! Ještě jednou jsem s ním narazil do zdi a schoval zbraň.. Nevím, co si vy "tajní agenti" myslíte ... Ale není to jen o tom vašem chytání vrahů..
Trochu jsem vybouchl, ale poté jsem se zase uklidnil..
Návrat nahoru Goto down
SaTan

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 10:55 pm

]Daisuke
Ani ja tu nechcem byť, ale rozkazy sú rozkazy. Povedal som celkom v kľude.
A dúfam že už si v poriadku. Usmial som sa a pozrel som sa znovu na mŕtvolu.
Neviem čo si myslí, ale mieriť na verejného činiteľa zbraňou? Buď je to dvoj ročný amatér alebo neviem. Pomyslel som si a zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
L

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 11:36 pm

Aiko

Yoshiro! Ukľudni sa, SAKRA! zahučala som na neho, priskočila k nemu a odsotila ho od agenta.
Tieto jeho výbuchy boli hrôzostrašné. Najma sa nehodili k jeho práci...
Takto nič nevyriešime, len pokoj. dodala som krútiac hlavou.
Sústred sa na prípad.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Tue Jul 20, 2010 11:51 pm

Yoshiro

Dobře.. Otevřel jsem kufřík a vytáhl z něj sluneční brýle.. Aiko vem si to svoje PDA nebo co to je a zapisuj. Na brýlích jsem zmáčkl tlačítko, které bylo na pravé straně, kousek od skel. Okolí pro mě zmodralo a na oběti jsem mohl vidět různé věci, které pouhé lidské oko nespatří. Známky násilí jsou zřetelné. Oběť má nejen obrovské modřiny po těle, ale i spoustu vnitřních zranění. Prasklí lebka však nebyla příčinou smrti. Vrah si dal záležet na tom, aby oběť zažila co největší možnou bolest a neomdlela při tom.. Tohle se dá vyvodit hlavně z toho, že většina řezných zranění je na místech, které nemohou způsobit smrt. Až na tuhle.. Podíval jsem se na obrovskou řeznou ránu.. Z kufříku jsem vyndal ještě černou rukavici. Tou jsem mávl obětí před hlavou.. Objevilo se přede mnou něco jako menu. Nikdo jiný to vidět nemohl .. Jen já - díky brýlím a té rukavici, kterou jsem mohl celý 'program' ovládat. Stiskl jsem informace - Jméno: Mashi Shibaku; Věk: 20 let ; Povolání: Modelka ; Výška: 167 Cm ; Váha: 51 Kg; Policejní záznamy: Požívání omamných látek, mnohonásobné rušení nočního klidu.. Chudák holka.. Pomyslel jsem si. )
Na těle nejsou žádné známky DNA ani otisky prstů.. Jako vždycky.. Vrah byl důkladný.. Řekl jsem, sundal brýle i rukavici a vrátil obě do kufříku. Z hluboka jsem se nadechl.. Ale tohle.. Ukázal jsem na prázdný papírek.. Aiko, nemáš tužku? Zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
L

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Wed Jul 21, 2010 12:02 am

Aiko

Zase mi prišlo akoby si ma ani nevšímal.
Na jeho pokyn som vybrala svoje PDA a zapla aplikáciu na zapisovanie informácií.
S tými okuliarmi vyzerá sexi... pousmiala som sa v duchu, ale na to pravdepodobne nebola vhodná doba.
Takže ju brutálne týral, kým ona kričala o život. Vrahovi pravdepodobne ide len o pôžitok... nič iné v tom nevidím. Jednoducho maniak, šialenec, psychopat. Nič iné. zhodnotila som stručne po Yoshirovom zistení.
Pokračoval v práci. Nevyznala som sa v týchto jeho veciach, takže som mlčala a čakala na nové info.
Ukázalo sa to čo vždy.
To nie je možné. Musí byť naozaj schopný, toto už nie je len šťastie... neveriacky som povedala.
Stále však zostával ten papierik.
Mám, samozrejme... prikývla som a z náprsného vačku vytiahla tužku. Síce už mala niekoľko mesiacov, guma chýbala, a tužka bola zostrúhaná na 1,5 centimetra, slúžila stále dobre.
A čo znaky znásilnenia?
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    Wed Jul 21, 2010 12:07 am

Yoshiro

Nad její otázkou jsem se vůbec nemusel pozastavovat. Jako vždycky. Odpověděl jsem jí a vzal si tužku. Papír jsem přiložil ke zdi a začal čmárat tužkou sem a tam. Na papírku stálo - ,,Zítra zemře další žena - chcete tomu zabránit? - Střecha nejvyšší budovy v centru - Dnes 21:00.. " Podíval jsem se na Aiko a pak na hodiny .. 19:00... Podal jsem jí papírek a vyrazil k autu. Vem kufřík.. Zakřičel jsem na ni ještě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Vrah bez tváře ( Light ; L)    

Návrat nahoru Goto down

Vrah bez tváře ( Light ; L)
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum :: Hra :: Hrací místnost-
Přejdi na: