Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hra na schovávanou

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 10:05 pm

Vrah bez tváře zmlátil Tiu do bezvědomí a znovu jí hodil do kufru. Vyrazil do centra. V autě si nabil obě zbraně, co u sebe měl a pod kabát si do speciálního pouzdra vložil nůž.

Oba detektivové už celé místo prošli několikrát a nikde nenašli nic, co by nasvědčovalo tomu, že je to celé jen past.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 5:27 am

Aiko

Celé je to akési divné. Aj tak mi nič nezmení názor, že to je pasca. Mohli by sme sa však dopredu ukryť na mieste, kde sa máme stretnúť. Vraha prekvapíme... rozčarovane som mrmlala k Yoshirovi. Už sme to tu prehľadali sto krát, a nič.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 12:26 pm

Yoshiro

Brýle i rukavici jsem měl u sebe. Nasadil jsem si je na oči a rukavici na pravou ruku. Poté jsem se usmál na Aiko a začal se rozhlížet po okolí. Předemnou se vytvořila přesná mapa celé budovy i se všemi místnostmi a chodbami.
Chvíli jsem si jí prohlížel. Vrah těžko přijde hlavním vchodem..Není to idiot. A musí počítat s tím, že je možné, že už jsme to nahlásili policii, která bude čekat dole. V přízemí je restaurace. Když vejdeš do kuchyně, mají tam výtah pro personál. Ten vede až na střechu.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 12:46 pm

Aiko

Aj ja chcem také okuliare. prehodila som závistlivo.
Som rada že mám vôbec zbraň a nie nejakú katanu. pokrútila som hlavou.
Potom čo použil jeho špeciálne okuliare bolo pravdepodobné kadiaľ vrah pôjde.
Cez kuchyňu?
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 12:51 pm

Yoshiro

Přesně tak.. Kdybych ti řekl, jak jsem tyhle brýle získal, musel bych tě zabít....A navíc.. Věř mi, že bys je nechtěla.. Není bezpečný používat je. Odpověděl jsem jí a sundal si brýle i s rukavicí.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 2:50 pm

Aiko

Ty by si toho bol schopný, zabiť ma. Verím ti. Tak radšej nebudem riskovať. pousmiala som sa sarkasticky.
A s tým bezpečím... to si len výmýšľaš, aby som ich nikdy nepoužila. pokrútila som hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 5:34 pm

Yoshiro

Kdybys věděla.. Pomyslel jsem si. Neměla ponětí, co tahle technologie způsobuje, já na to už doplatil, ale nějak jsem si zvykl s tím pracovat. Nejhorší na tom je to, že to ze mě udělalo feťáka. Já sám si toho byl vědom a nenáviděl jsem se za to. Nenáviděl jsem tu drogu, ale umírat se mi moc nechtělo a kdybych s tím teď přestal, bůhví, jak bych dopadl.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 8:40 pm

Aiko

Yoshiro mlčal a očividne bol hlboko zamyslený.
Neprerušila som ho a radšej sa sústredila na aktuálnu situáciu.
Tak podme teda dole do kuchyne. prehovorila som aby nevládlo to ticho.
Náhle som vybrala z krabičky cigaretu, zapálila si, potiahla a spokojne vydýchla dym.
Prepáč, ale nedalo mi to... som nervózna.
Sakra, neviem vydržať ani len jeden deň bez nikotínu... SAKRA.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 8:59 pm

Yoshiro

Do kuchyně jdi ty.. Já jdu na střechu.. Pronesl jsem rozhodně a vytáhl z pouzdra zbraň, tu jsem nabil a pevně sevřel. A nenech se zabít.. Dodal jsem ještě.. Vyrazil jsem k výtahu.

Vrah bez tváře

Akorát dorazil k budově. Byla noc a většina lidí už byla ve svých hotelových pokojích, takže dole by mělo být jen pár zaměstnanců. Probral Tiu, která byla svázaná a měla zalepená ústa.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 9:13 pm

Aiko

Dobre, idem tam čo najrýchlejšie. Ked sa niečo objaví, budem ťa informovať. A neboj sa, nezabijú ma len tak ľahko. pousmiala som sa, vytiahla zbraň tiež a vbehla do najbližšieho výťahu, ktorý išiel na prízemie budovy.
Cigaretu som mala stále v ústach.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 9:17 pm

Tia

Měla jsem dokonale rozmazaný make-up. Pod očima jsem měla černé čáry od řasenky, jak jsem brečela. Na tváři jsem měla několik modřin od toho, jak mě vrah bez tváře mlátil. Měla jsem strach co semnou teď bude, ale nemohla jsem cokoliv říct. Jen jsem vydávala smutně vzdychající zvuky. Když mě chtěl vrah někam táhnout, snažila jsem se trochu vzpírat.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 9:21 pm

Yoshiro

Asi po 10 minutách jsem se dostal až na střechu. Výhled na Tokio byl fascinující. Ale nebyl čas na kochání se. Zůstal jsem stát na místě a čekal.

Vrah bez tváře

Jakmile se Tia začala vzpírat, dostala pěstí do žeber. Vrah jí dotáhl do recepce. Lidé, co tam byli si okamžitě všimli situace. Nikdo ani hnout, jinak ji vystřelím mozek.. S těmito slovy vytáhl zbraň a přiložil jí Tii k hlavě.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 9:33 pm

Tia

Ránu do žeber jsem nečekala, ale bolelo to dost. Raději jsem se tedy přestala vzpírat a šla, kam mě vrah táhl. Když mi pak přiložil zbrań k hlavě, chtěla jsem křičet, ale přes pásku jsem nemohl. I tak jsem ze sebe ale vydala ječící zvuk. Nechtěla jsem dnes umířt.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 9:39 pm

Vrah bez tváře

Mířil do kuchyně.. Přesně tak, jak to říkal Yoshiro. Chtěl to vzít personálním výtahem na střechu.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 9:54 pm

Tia

Cupitala jsem za vrahem, protože mi nic jiného ani nezbývalo. Nikdo se mě nepokusil zachránit, protože se každý bál vraha se zbraní v ruce. Začala jsem se pomalu smiřovat s tím, že tady dneska umřu.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 9:57 pm

Tia vlastně nešla za vrahem..On jí držel jako lidský štít. Vešel do kuchyně, kde byla Aiko.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 10:00 pm

Aiko

Za pár minút som už bola v kuchyni, dostala som sa tam len vdaka preukazu.
Kuchyňa bola dosť plná, predsa len o takomto čase vačšina ľudí chodila do mesta.
Zistila som si kde je výťah a obzrela okolie.
Dalo sa tam dobre ukryť - tak aby som videla dobre na výťah, a mala ho na dostrel, a aby ma zároveň nikto nevidel.
Ukryla som sa na miesto a nervózne čakala, pozerajúc na vchod do kuchyne. Obhorenú cigaretu som hodila na zem.
A... napokon tam niekto vošiel. Bol to určite on - bol maskovaný kuklou a držal akési riadne dobité dievča pred sebou.
Nedalo sa vystreliť bez toho aby som nezasiahla dievča.
Rozhodla som sa počkať kým dojde k výťahu - vtedy bude mať odhalený bok.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 10:03 pm

Maskovaný

Kdyby se kuchař, který stál přímo před vrahem nepodíval na Aiko a nezakřičel na ní ať něco udělá, nikdy by si jí nevšiml. Aiko mohla poděkovat panu kuchaři prozrazení. Byla to celkem nepříjemná situace. Pro ni. Namířil kuchaři na hlavu. Vylez! Zakřičel.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 10:13 pm

Tia

Tak jsem tedy cupitala před vrahem. Když jsme přišli do kuchyně, kuchař upozornil na nějakou osobu. Vypadalo to, že to bude někdo z těch vyšetřovatelů, když na ní kuchař takhle křičel. Chtěla jsem jí nějak pomoc. Stále jsem na sobě měla páskové boty s podpadkem, a tak jsem se rozhodla vrahovi pořádně dupnout na nohu, a pak bych mohla použít třeba něco z taekwonda, tedy aspoň trochu. No za pokus to stálo, hlavně to dupnutí.
Návrat nahoru Goto down
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 10:20 pm

Aiko

Dofrasa! zakliala som a rýchlo premýšľala čo urobiť.
Teraz má dvoch rukojemníkov... aj keby sa mi podarí jedného nejako zachrániť, druhý to schytá.
A šťastie vyvolaním rozruchu som neplánovala... zomrelo by pri tom veľa ľudí.
Mojím PDA som rýchlo a stručne poslala SMSku Yoshirovi, kde bola stručná správa poskladaná zo štyroch slov - vrah, kuchyňa, problém, rukojemníčka.
Vyliezla som spoza úkrytu, ale so zbranou namierenou na vraha.
Len pokojne. Pusti to dievča. prehovorila som k nemu opatrne.
Vtedy mu však dupla na nohu. Bol čas to využiť...
... dievča sa zohlo, a ja som mala voľnú dráhu pre náboje. Bleskovo som na vraha vypálila dve mierené strely. A začal sa rozruch...
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 10:24 pm

Vrah nebyl asi až takový idiota a měl na sobě vestu. Schytal obě kůlky.. Poté vystřelil mozek kuchaři a střelil po Aiko, která to schytala minimálně do ramene. Dost ho naštvalo to, co Tia udělala a tak jí namířil na hlavu.. Pohneš se a je mrtvá! Zakřičel.. Nešlo nic dělat.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 10:28 pm

Tia

Dupnutí se podařilo a já od vraha rychle uskočila na zem. Avšak vyskytl se problém. Vrah měl vestu. Kuchař byl okamžitě mrtvý a zachránkyně asi postřelená. I přes pásku jsem vykřikla, když vrah střílel. Když namířil na mě. Jen jsem skopila hlavu a zavřela oči, z kterých tekly slzy.
Návrat nahoru Goto down
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 10:36 pm

Aiko

Vesta, streľba... moje guľky sa vnorili do vesty a ja som si uvedomila úplne sprostú chybu. Síce ju spravila Aiko, nemala to robiť, ale aj tak... kuchár bol mŕtvy, a moja rýchlosť nestačila na odskočenie. Vrahova guľka ma trafila do ramena.
Zatla som zuby od bolesti, z rany mi začala prúdiť krv... dúfala som, že mi netrafil tepnu, muselo to byť blízko.
Sak-ra.....
Zostala som nečinne ležať na zemi. Rýchlo som vystrelila zo zbrane naslepo na vraha...
A je to v prdeli! Kurva!!
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 10:45 pm

Kůlka na slepo.. Trefila se .. Vrah dostal kůlku do krku a opřel se o zeď. Očividně přesný zásah do tepny. Zbraň ale nepustil, namířil na Tiu - BANG. Ruka se mu ale třepala tak, že jí trefil jen do nohy. Poté zbraň pustil.. Dusil se.
V tom zastavil výtah.. Dveře se otevřely.

Yoshiro

Efektivním kotoulem jsem se dostal z výtahu a namířil na místo, odkud jsem viděl stín postavy. Byl to chlap v masce a držel se za krk. Očividně přesná. Bylo tam víc lidí. Někteří mrtví, někteří o něco víc živí. Aiko? Nikde jsem jí neviděl. Bál jsem se nejhoršího. Vztek byl jasný.. Namířil jsem vrahovi na hlavu a vystřelil asi 3x po sobě.. Triple headshot.. Kdyby ho Aiko netrefila do krku. Klidně to mohlo být jinak.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 10:57 pm

Tia

Přišla rána. Už jsem čekala, že teď jsem mrtvá, ale ucítila jsem jen hroznou bolest v noze. Přes pásku jsem opět vykřikla bolestí a držela jsem se za nohu. Pak přišli další rány. Když jsem se pak podívala na vraha, byl mrtvý. Je.....je možné, že žiju? Zeptala jsem se sama sebe a rozkoukávala se po místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hra na schovávanou  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hra na schovávanou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum :: Hra :: Hrací místnost-
Přejdi na: