Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Podmínky pro připojení se do hry

Goto down 
AutorZpráva
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Podmínky pro připojení se do hry Empty
PříspěvekPředmět: Podmínky pro připojení se do hry   Podmínky pro připojení se do hry Icon_minitimeMon Jul 19, 2010 11:38 am

Zde uvedu podmínky, které musí každý hráč splňovat, aby se mohl přidat do naší hry.

Bod č. 1) Kvalita psaní.

Né každý je zrovna dokonalý češtinář nebo slovenštinář, ale když někdo napíše. ,, Přyšel jzem do opchotu abich sy koupyl boti" , tak je něco špatně.
Myslím si, že není problém, aby si člověk dal pozor a při psaní dodržoval , jak správně psát i/y nebo s/z. Když vidím na jiných fórech , jak to tam lidi pletou, občas se mi i dělá nevolno.
Pokud ale vidím snahu, tak si toho cením a určitě dám šanci.

Bod č. 2) Kvalita charakteru.

Tohle budu sledovat asi nejvíce.
Je důležité, aby měl každý dokonale promyšlený charakter s , pokud možno, dlouhým životopisem, ze kterého se při hraní bude vycházet.
Dál by měl být charakter přehledný, aby se to pěkně četlo - tzn. používat tučné písmo, barvičky a třeba vycentrování.
Na nějáké - Dopíšu později, doplním později atd. se u nás nehraje Exclamation

Bod č. 3) Hraní

Asi nejdůležitější bod.
Co po vás chci..
Smysluplné příspěvky. Musí z ních být znát, jak celá situace asi vypadá. Ne, že napíšete nějáký nesmysl, ze kterého se nepozná, pro koho jste psali, nebo na co jste reagovali.

Tady vám dám příklad, jak má správný příspěvek vypadat.


Goemon = Jméno vaší postavy (musí být v každém příspěvku - podtrženě - U nahoře v liště)

Běžel jsem lesem směrem k městu.(píšeme v první osobě - B nahoře v liště ) Něco se tam dělo. Sakra, musím to stihnout. (kurzívou myšlenky - I nahoře v liště)
Předemnou se najednou zjevilo několik lidí. Zastavil jsem se a všechny jsem si prohlídnul. Čapnul jsem nůž. Co chcete?! (přímou řeč píšeme tučně)

Další styly:

Flashbacky (vzpomínky) - píšeme světle modrou barvou




Upozornění : Píšeme v první osobě





(rules by Red)
Návrat nahoru Goto down
 
Podmínky pro připojení se do hry
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum :: Informace o RPG :: Pravidla-
Přejdi na: