PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Character - Rei

Goto down 
AutorZpráva
Euphie

avatar

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 19. 07. 10

PříspěvekPředmět: Character - Rei   Fri Jul 23, 2010 3:33 pm

Osobní informace:

Jméno a příjmení: Luis (romanizovane); Rui Matsuharu,
svoje diela však vydáva pod pseudonymom Alpha Altaira (pre vydavateľstvá mimo Japonska); Arupa Arutaira (JP)

Věk: 20 (dátum narodenia: 12. apríl 1990)

Výška: 174 centimetrov

Váha: 51 kg

Barva vlasů: havrania čierna, ale dosť často ju mení vzhľadom na jej náladu a duševné rozpoloženie

Barva očí: roufosovo hnedá (hnedá s vysokým kontrastom, vo svetle naberá nádych do červena)

Rasa: miešanec Európanky (belošky) a Japonca (aziata)

Pohlaví: ženské

Životopis:
Jej matka, Francúzka Lauritte Altairent, nebola príkladom všetkej zbožnosti a dokonalosti. Nikdy nepôsobila a ani nebola ničím iným, než rebelkou, ktorá si takmer vždy žila svojím spôsobom - bohémsky. Ako mladá žena sa nádejala, že svet umenia a designu je pre ňu ako stvorený, že práve tam sa so svojím talentom uplatní. Narodila sa do éry detí kvetov a vyrastala medzi rodičmi, ktorí im holdovali. Podstatné bolo byť v jednote so všetkými a všetkým. Preto aj ona pobrala tieto spôsoby a keď doštudovala strednú školu, s dosť veľkými problémami vzhľadom na to, že sa radšej poflakovala niekde pomimo školu. Avšak kým to bolo dostatočné na to, aby ju nevyhodili a aby sa mohla dostať na vysokú školu umení, nelámala si s tým hlavu. Vďaka svojmu talentu dokonca získala štipendium. Jej štúdium však bolo prerušené. Paríž lákal množstvo mladých ľudí, predovšetkým študentov, ktorí plní entuziazmu chceli prebádať okrem iného aj hriešnu stránku tejto metropole.

Krátky letný románik sa zdal byť úplne bežný. Už predtým ich mala dosť, dokonca aj po Kaitovi Matsuharu prišlo nespočet náhodných chlapcov, mladých mužov ale aj žien či dievčat. Experimentovala. Užívala si každý dúšok tejto slobody a horizontu možností. Veď koniec koncov - v škole sa jej darilo. Nebolo nič, čo by ju mohlo zastaviť. Mladý Kaito študoval japonskú literatúru a históriu. Zdal sa byť nudný, no už len preto, že mala dostatok času a na konte ešte žiadneho sympatického aziata... povedala si... prečo nie?

Zanedlho však otehotnela. Možno to bola chyba ochrany, možno niečoho iného. No o deväť mesiacov mala priviesť na svet dieťa, na ktoré sama nebola pripravená. Veď aj ona bola ešte dieťaťom... Ako by mohla vychovávať inú ľudskú bytosť? Bez štipky zodpovednosti? Bez štipky perspektívy, vyhliadok do budúcnosti? Ona, prakticky chudobná študentka... Ako...? Panika. A strach. Zo seba a z toho, čo by malo prísť. Zbaviť sa života v sebe? Nie, nechcela... bolo to proti jej viere... proti tomu, v čo verila a v to, čo ju jej rodičia učili... že život je najposvätnejší... Niečo také nemohla urobiť. Kde však nájsť oporu, keď sama zlyháva? Nevedela ani, kto je otcom. Možno je potrebné len počkať... Možno to bude môcť na niekoho zvaliť... O čo sa aj pokúšala. Dokonca jej na to aj skočili. Jeden z jej spolužiakov, bývalý milenec bol natoľko naivný, že naozaj uveril jej sladkým rečiam, klamstvám a medu, ktorý mu natierala okolo úst. Narodilo sa dievčatko. Utešené, milé, avšak... niečim zvláštne. Neobvyklé oči a črty pre dieťa Európanov. A vtedy pochopila. Nikoho iného, než Kaita nemala. Nikoho, s kým by zdieľala lože a bol by cudzincom. Iba on. Iba Kaito. Ako mal falošný otec reagovať? Veď dieťa nebolo jeho. No zdalo sa, že ho má rád ako vlastné... Dokonca sa zdalo, že Lauritte naozaj miluje a že aj napriek tomu, že dieťa nie je jeho, je ochotný tu byť pre obe.

Temperament a vzťah dvoch mladých rodičov však čoskoro prerástol do zášte a nenávisti. Možno nezvládol pomyslenie na to, že mrhá život pre niekoho tak... pochabého a patetického. Možno aj on sám dostal strach zo zodpovednosti, ktorá vyplývala z tohoto rozhodnutia. Búrlivý rozchod však nebral ohľad na malé dieťa, ktoré sa zmätene pozeralo na dospelákov nechápajúc, čo sa deje. Po siedmych rokoch žitia v absolútnom chaose sa Lauritte rozhodla kontaktovať pravého otca. Zničená, na dne a bez peňazí - inú možnosť nemala, aj napriek tomu, že jej hrdosť jej hovorila iné.

Rodina Matsuharu patrila k tým bohatším a šťastnejším. Hlava rodiny ako vlastník prosperujúcej firmy, starostlivá, no prísna matka... A syn, ktorý sa neustále držal jej sukne. Takmer nezniesli túto správu, no povinnosť a etiketa ich donútili k tomu prijať toto dieťa. Malého bastarda, ktorého nepovažovali za nič iné, než omyl, možno až na Kaita samotného. Aj ten sa však často pozeral na peknú tvár svojej dcéry s akýmsi opovrhnutím. Nezostávalo však nič iné, len sa o túto kôpku nešťastia postarať... Zostala medzi dvoma absolútne rozdielnými svetmi. No ani jeden z nich ju nechcel. Chodievala do školy, otec ju dokonca aj naučil k láske k literatúre. Prechádzala s excelentnými výsledkami. Až sa zdalo, že ju nová rodina nebude natoľko odsudzovať. Učila sa rýchlo a svižne. Prelúskala japončinu, francúzštinu, angličtinu. Na žiadosť starého otca dokonca sa začala učiť dokonca aj rusky. Počas strednej školy nebola príliš obľúbená. Bola skôr za tú podivínku, ktorá má šialené nápady, vyzerá dosť zvláštne a neprístupne... Ako niekto, kto bude spôsobovať študentom súkromnej školy nepredstaviteľné problémy. Mala však skupinu ľudí, ktorí jej boli blízki... Na konci ovládala cudzie jazyky plynulo. Svoj voľný čas krátila písaním románov, krátkych poviedok a noviel, ktoré postupne uverejňovala a posielala rôznym nakladateľstvám. Písala nekonvenčne, jej kriminálne thrillery mali akýsi mrazivý nádych, ktorý nútil čitateľov knihu nezavrieť, dokým nedôjdu ku poslednej stránke, pretože koniec bol vždy prekvapivý. Neočakávaný. Vzhľadom na to, že nechcela, aby niekto vedel, že píše, posielala všetko pod pseudonymom - Alpha Altaira

Po nástupe na vysokú školu, kde sa rozhodla študovať literatúru, tak ako jej otec, získala zmluvu s jedným z nakladateľstiev. V dvoch rokoch jej vydali päť kníh, dokonca aj mimo hranice Japonska. Kópia vo francúzštine sa dostala dokonca aj k jej matke. Týmto Rui získala finančnú samostatnosť, po ktorej tak túžila. V dnešnej dobe stále píše, dokonca aj články do rôznych časopisov, vlastní blog a snaží sa vybudovať si kariéru.

Zajímavosti:
~ nosí okuliare
~ každú chvíľu mení účes
~ nikto nevie, aká je jej pravá sex. orientácia
~ hrá na husliach od siedmych rokov
~ trpí insomniou a hypertyreózou

Povolání:
~ spisovateľka (pracuje pod pseudonymom Alpha Altaira; Arupa Arutaira)
~ študentka Tokyjskej Univerzity, filozofická fakulta, odbor výučby literatúry a histórie

Obrázek:Charakter:

Druh inteligence: verbálne-jazyková inteligencia

Temperament: cholerička

Povahové rysy:
Každý, kto ju pozná, ju považuje za veľmi temperamentnú osobu, ktorá koná viac podľa pocitov, ako podľa zdravého rozumu. Ten viac využíva na písanie kníh a vytváranie zložitých príbehov, ako na svoj osobný život. Po matke získala predovšetkým nechuť ku autoritám, často krát si aj tak urobí po svojom, radšej má svoj priestor a voľnosť, ako keby jej niekto mal niečo prikazovať. Je pacifistka, neuprednosťňuje násilie, no obdivuje silu a smrtonosnosť zbraní. Oplýva veľkým zmyslom pre spravodlivosť, ktorý jej vtĺkol otec, ako aj výdrž a tvrdohlavosť. Vždy je ochotná sa za niekoho postaviť. Bez ľudského kontaktu nevydrží dlho. Má veľkú sieť známostí, rada sa spoznáva s novými ľuďmi a vzhľadom na jej prirodzenú charizmu a akúsi auru ju ľudia majú radi, považujú ju za dobrú osobu a vernú priateľku. Žiadna téma pre ňu nie je tabu, dokáže sa rozprávať o čomkoľvek. Patrične si aj udržiava prehľad v takmer každej sfére, preto má aj veľa záujmov, ktoré ju viac než dosť vyťažujú. Nikdy by nešla proti svojim morálnym zásadám, ktoré si sama vybudovala. Má vlastnú spravodlivosť a kódex, ktorým sa riadi. Rýchlo pre niečo vzplanie, má rada adrenalín. Vie sa nepredstaviteľne hnevať, no jej zlosť rýchlo utíchne. Odpúšťa, no nezabúda.

Znamení horoskopu: baran (kôň)

Oblíbená činnost: vysedávanie v rôznych kaviarniach, pozorovanie ľudí a ich činností, rôzne hádanky, komunikácia s ľuďmi (niekedy sa rozpráva s absolútnymi cudzincami), jazyky, samoštúdium, cestovanie, zbrane, veda, hra na husliach

Neoblíbená činnost: upratovanie, riešenie problémov, ktoré sa sami dokážu vyriešiť do tridsiatich dní, prehrávanie

Oblíbené jídlo: obľubuje predovšetkým sladké, vzhľadom na jej hypertyreózu to na jej postave nie je vidno, ale jej najobľúbenejším jedlom sú predovšetkým talianské špeciality (Primavera Papardelle)

Neoblíbené jídlo: čokoľvek, čo obsahuje drobky a vnútornosti (pečeň atď.)

Zájmy: je všestranná a zaujíma sa o všetko. Rýchlo pre niečo vzplanie, má veľa priateľov a príliš veľa záujmov. Všade sa snaží získať inšpiráciu

Sny: Vybudovať si kariéru a nájsť zmysel živoa

Fóbie/Strachy: hmyz, samota

Závislosti: kofeín, čokoláda, vlasy

Naposledy upravil Euphie dne Sun Jul 25, 2010 3:43 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Light
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

PříspěvekPředmět: Re: Character - Rei   Fri Jul 23, 2010 5:27 pm

Luxusní charakter Smile POVOLENO
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://dn-worlds.forumczech.com
Euphie

avatar

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 19. 07. 10

PříspěvekPředmět: Re: Character - Rei   Sun Jul 25, 2010 3:44 pm

/picture changed
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Character - Rei   

Návrat nahoru Goto down
 
Character - Rei
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum :: Hra :: Charaktery-
Přejdi na: