Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Hra na schovávanou

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Hra na schovávanou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 11:00 pm

Aiko

Asi som trafila... pravdepodobne... v tom som však ucítila další príval bolesti. Od ramena.
AAAAAAAaaaa..... skríkla som v afekte.
Bolo zvláštne, že som ešte neupadla do bezvedomia. Z očí sa mi rinuli slzy bolesti, a tiež som si nechtiac prehryzla spodnú peru.
Až teraz ked zo mňa prchal adrenalín preč, bolesť v ramene sa prehlbovala... rozhodne trafil to najhoršie čo mohol.
Z ramena mi celkom striekala krv...


Naposledy upravil L dne Fri Jul 23, 2010 11:04 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Hra na schovávanou  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hra na schovávanou    Hra na schovávanou  - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 11:02 pm

Yoshiro

Pořád jsem mířil na vraha.. Zhluboka jsem vydechoval. Začaly se mi klepat ruce, spadl jsem na kolena a snažil se popadnout dech. Z nosu a očí se mi spustila krev. Začal jsem po kapsách něco nahmatávat. Pravou rukou jsem zamířil do náprsní kapsy a vytáhl ampulku s modrou tekutinou. Odšrouboval jsem víko a 'šňupl' to nosem.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
 
Hra na schovávanou
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum :: Hra :: Hrací místnost-
Přejdi na: