Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Seznámení

Goto down 
+2
SaTan
Light
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ookami Mia




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:25 pm

Shinnai

Vyšla som von a pozrela som sa na oblohu.
Prší? nadvihla som jedno obočie.
Rýchlim krokom som sa vydala späť domov a nemohla sa dočkať teplého ohňa v krbe.
Návrat nahoru Goto down
Seven73352

Seven73352


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:29 pm

Akinari

"Pi-pi-pitomost... Je to jenom náhoda," střídavě jsem se díval na deník a na zprávy. Vyšlo to ale přesně. Pro dnešek toho mám dost... Tohle je na mě moc... Ale... co když takhle budu moct změnit svět? Je to osud,.. nejspíš ano.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:33 pm

Re: Shinnai

Než vylezla z obchodního centra. Všimla si, jak tu dívku, kterou viděla přicházet, někdo unesl.

Re: Tia

Najednou auto zastavilo. Tia slyšela otevření dveří od auta a někoho, jak si píská. Blížil se. Kufr se otevřel a před ní stál muž, který měl na hlavě masku. Takže mu do obličeje vidět nebylo.

Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:39 pm

Tia

Leknutím jsem sebou trhla. Poslouchala jsem, jak se blíží kroky. Když se kufr otevřel, chvili jsem nic neviděla. Teprve až si oči vzykly, viděla jsem muže s maskou. Překvapením jsem otevřela pusu. Muž s maskou? Není to snad vrah bez tváře? Byla jsem překvapená a vyděšená zároveň. Nedostala jsem ze sebe ani hlásek.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:40 pm

Shinnai

Videla som to a okamžite som zdvihla telefón, že zavolám políciu, no vybil sa mi.
No do kelu a to práve teraz?! zamračila som sa.
Ihneď som sa rozbehla za autom a snažila som sa nestratiť ho z dohľadu.
Videla som že auto spomaľuje, tak som zrýchlila aby som ho dohonila...
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:48 pm

Re: Shinnai

Auto dohnat nemohla..Zmizelo dříve než byla schopná cokoliv udělat.

Re: Tia

Únosce jí dal pěstí přes obličej a vyhodil ji z kufru na zem.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:55 pm

Tia

Aaaaaach. Jekla jsem bolestí, když jsem dostala pěstí přes obličej. Aaa. Další vyjeknutí, když mě vyhodil z kufru na zem. Zrovna moc hezky se ke mně nechoval. Ležela jsem na zemi a držela jsem se za tvář..
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:01 am

Pan maskovanej očividně romantik nebyl. Chytil Tiu za vlasy a táhl jí do chatky. Neřekl přitom ani slovo.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:21 am

Tia

Aaaaaa. Aaaach. Aaaaa. Naříkala jsem celou dobu. Nebylo zrovna příjemné, že mě táhl za vlasy. Přišla jsem si jako z dob pravěku, kde si muži (pokud se tomu dalo tak říkat) vybrali ženu, a pak si ji jednoduše odtáhli do jeskyně. Bolela mě z toho hlava, a tak jsem přesunula svázané ruce k vlasům, nahmatala zločincovu ruku a začala škrábat. Nehty jsem na to měla dost silné a dlouhé.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:35 am

Maskovaný

Zavři tlamu.. Zakřičel a kopl jí kolenem do hlavy. Stejně ti to kňučení k ničemu není. Zítra touto dobou budeš mrtvá. Řekl, otevřel dveře do chatky a hodil Tiu někam na zem.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:43 am

Tia

Prd. Rána do hlavy. Před očima temno. Bum. Další rána a já ležím na zemi v chatce. Skoulím se do klubíčka a držím se za hlavu. Snažím se nebrečet, protože to nikdy nic nevyřešilo. Proč já? Co jsem komu udělala? Ptala jsem se sama sebe a stále zadržovala pláč. Zítra umřu. Proč tak brzy? Vždyť život mám ještě před sebou.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 12:57 am

Maskovaný

Jak se jmenuješ? Zeptal se chlápek. Ze jeho hlasu bylo slyšet pohrdání a hněv. Šel z něj strašný strach.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Seven73352

Seven73352


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:07 am

Akinari

Trvalo mi několik dalších minut, než jsem si konečně uvědomil, o co skutečně jde. "Takže, je to nějaká skrytá kamera?" začal jsem, ale už jsem tušil, že se prostě budu muset smířit s tím, že to byl ten zápisník. Takže stačí napsat jméno a příčinu smrti a doladit detaily... Hm... S tímhle se skutečně dá změnit svět... Kdo je vlastně teď nejznámější a nejnebezpečnější zločinec?
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:15 am

Tia

Chvíli bylo ticho. Přemýšlela jsem, zda má vůbec cenu mu říkat jméno, když mě zítra zabije, a tak si mě přidá do své kolekce. Nakonec jsem ze sebe tichým hlasem vydala. Tia. Obličej jsem měla skrytý v dlaních.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:28 am

Maskovaný

Dobře Tio..Máš na výběr.. Řekl poněkud mile. Můžu tě zabít rychle nebo pomalu.. Bohužel ti nemůžu zaručit, že tě to nebude bolet.. Protože bude. A hodně. Pokračoval stejně mile. Víš.. Za 2 hodiny mám takovej meeting a chci abys tam byla.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Seven73352

Seven73352


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:34 am

Akinari

Na co se namáhat přemýšlením... Udělaj to jiní, pomyslel jsem si a zasedl jsem k počítači, pustil jsem ho a pak rovnou zabrouzdal na net do novinových složek, atd., kde se psalo něco o nebezpečných zločincích, ale zarazil jsem se u článků o skandálech politiků. Zločinci už pykají většinou ve vězení... Takže tihle mají přednost... Stačí jen... Hm... Začneme přeci jenom u zámožných arogantních obchodníků...
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:37 am

Tia

Jen jsem skřivila obličej nad pomyšlením, že to bude hodně bolet, a že dopadnu jako všechny jeho předešlé oběti. Ale zas mě překvapilo, jak najednou změnil hlas na něco málo milejší. Konečně jsem vykoukla zpoza prstů na maskovaného. Meeting? S kým? Proč tam mám být? Neubránila jsem se své zvědavosti, ale ptala jsem se vystrašeným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:47 am

Maskovaný

Musím zabít dva čmuchaly, co jsou mi dost v patách.. Samozřejmě, že u toho zemřeš i ty.. Jen aby jsi věděla. Většinou si se svýma oběťma užiju před tím, než jím rozpárám hrdlo.. Co ty na to? Zeptal se.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 1:55 am

Tia

Čmuchaly? Takže je ru možnost, že bych mohla být zachráněna? Když jsem si tohle mohla říct. Dušičce se trochu ulevilo. Pokud je chce zabít, tak mu asi dělají problémy a tudíž by to nemuseli být takové lamy jako ostatní policisté. Uvažovala jsem si pro sebe. Pak ovšem přišlo na řadu to horší. Ale teď mi přeci ještě nechcete rozpárat hrdlo. Snažila jsem se z toho nějak vymluvit. Nechtěla jsem být znásilněna.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 2:00 am

Maskovaný

A kdo řekl, že chci, abys u toho meetingu byla živá? Položil jí řečnickou otázku a pod maskou se pousmál.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 2:11 am

Tia

Tak tohle mě dostalo. Zaraženě jsem na něho koukala a neměla slov. Nakonec jsem se vzpamatovala. Dneska jsem toho už měla dost. Nejdříve jsem v obchoďáku málem nenašla ty správné šaty, pak mě někdo na ulici bací a zjistí se, že je to hledaný masový vrah. No a nakonec mám být znásilněna a zabita. To se mi vážně nelíbilo. Po chvilce ticha jsem promluvila. Proč ta maska? Má zvědavost byla velká, ale hlavně jsem chtěla odvrátit téma někam jinam.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 9:45 am

Shinnai

Rozbehla som sa späť a rýchlo som bežala domov.
Zdvihla som druhý telefón a vytočila políciu.
Kso...
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 5:25 pm

Maskovaný

To není tvůj problém.. Řekl a ukázal na nůž, který držel v pravé ruce. Tohle je tvůj problém. Nicméně, zatím máš štěstí.. Na to setkání tě potřebuju živou.. Takže tě teď nezabiju.. Jakmile to dořekl, zabodl nůž do stolu, vstal a šel do vedlejší místnosti.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
L

L


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10
Age : 31

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 5:31 pm

Polícia

Shinnai po dvoch zvoneniach niekto zdvihol.
Tokijské policajné oddelenie, chcete niečo nahlásiť? znudene sa ozvalo na druhej strane.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 21, 2010 6:13 pm

Tia

Vystrašeně jsem skopila hlavu, když maskovaný ukázal na nůž. Pak jsem ji ovšem lehce pozvedla. Zatím mám štěstí. Přeci jehom jsem si trochu mohla oddychnout. Když maskovaný přešel do vedlejší místrosti, chvíli jsem pozorovala nůž na stole. Rychlí pohled na vedlejší místnost. Ještě nejde. Začala jsem se plazit k noži na stole. Mohla to být skvělá šance jak se dostat z pout a utéct. Občas jsem se podívala, zda maskovaný už nejde.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznámení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seznámení
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum :: Hra :: Hrací místnost-
Přejdi na: