Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Seznámení

Goto down 
+2
SaTan
Light
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:29 am

Japonsko ; Tokio

Čtvrtek - 22.5 2010

Nad Tokiem svítilo slunce a vál příjemný větřík. na nebi se sem tam objevil nějaký ten mrak, ale vůbec to nevypadalo tak, že by mělo pršet, jak to předpověděli ve včerejší předpovědi počasí. Meteorologům už očividně šibe a nebo jsou prostě přepracovaní.
Tokio bylo jako vždy, extrémně zaměstnané město - auta jezdily sem a tam, stejně tak lidé pobíhali všude možně a někteří do sebe i vráželi.
Nejhorší na tom bylo to, že zločinnost se v Japonsku zvýšila o 20%, což bylo hrozné, když si vezmete v potaz, kolik obyvatel tato země má.
Někteří lidé se báli tak moc, že u sebe začali nosívat zbraně, aby se proti případným útočníkům ubránili. V centru to bylo nejhorší - kapsáři, prodejci drog, zbraní, únosci.. To vše bylo na denním pořádku. Bohužel.

Policie se některých zločinců bála - hlavně těch mocných, kteří měli pod palcem různé části města - Gangy. Nejobávanějším mafiánským gangem se stal 'Muramasa' - byl pojmenován právě po Muramasa Sengovi. Většina členů jsou oddaní sebevrazi, kteří se nebojí obětovat život za svého vůdce.

,,....Policie dnes oznámila rezignaci hlavního policejního inspektora Rizanagiho...." Ozývalo se z výlohy, ve které bylo několik televizí. V další byly zprávy z jiného kanálu - ,,... Bylo nalezeno tělo devítiletého chlapce - Yashiku Mizumota, který byl před svěma týdny unesen .. " A další zpráva...,,..Včera, ve 23:56 byl zastřelen významný politik Usakura Shuhei"

Japonsko momentálně prožívá velmi těžké chvíle.. Svět začíná být horším a horším místem.. Kde je Bůh, když jej lidé potřebují?
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
SaTan




Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:35 am

Daisuke
Pozoroval som telky a počúval správy.
Čo sa to deje v Japonsku? Behalo mi hlavou.
Buchol som rukou o stenu.
Toľko prípadov, a ja žiaden nemám. Ľutoval som sa.
Návrat nahoru Goto down
Seven73352

Seven73352


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:48 am

Akinari

Jako každé ráno, i dnes jsem vstal a došel do koupelny. Sundal jsem ze sebe oblečení a zalezl do sprchy, byla to každodenní rutina a tak jsem to dělal jen ze zvyku, nejspíš jsem stále ještě spal, když jsem došel k umyvadlu a vyčistil si zuby. Až když jsem si umyl obličej ledovou vodou, tak jsem se probral. V tu chvíli zazvonil také budík, jako každý den, přesně v tu stejnou chvíli. Ještě jsem se učesal, vzal si svoji tašku a vyrazil jsem do školy. Temným ulicím jsem se sice vyhýbal, ale věděl jsem, které uličky jsou temné jenom proto, že je v nich málo světla a které proto, že bych tam neměl chodit.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:49 am

Shinnai

Ležala som na sedačke a prepínala kanály.
Zastala som na kanále, kde hovorili o tom chlapcovi.
Kso... deväť ročné decko... Japonsko sa zbláznilo... zamračila som sa a vypla som telku.
Akoby sa páčilo tým vrahom, keby im zabili dieťa... dosť ma to naštvalo, tak som sa postavila.
Vzala som tašku a vyšla som von.
Zamkla som dom a už o chvíľu som prechádzala Tokyjskou ulicou.
Návrat nahoru Goto down
SaTan




Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:54 am

Daisuke
Zobral som zbraň a vyšiel som z domu.
Keď ma šéf nevolal, pôjdem na vlastnú päsť. Povedal som si a ešte som si vzial mobil.
Vyšiel som do ciest.
Namieril som si to rovno do centra Tokia.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 12:06 pm

Daisukemu zazvonil telefon.. Poté, co to vzal mu bylo oznámeno, že v docích bylo nalezeno tělo mrtvé dívky a že se tam má okamžitě dostavit. Mohl by prý pomoci při pátrání (dál piš do tématu - Vrah bez tváře)
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Ookami Mia




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 12:15 pm

Shinnai

Prišla som do centra Tokya a vošla som do obchodu s CD.
Kúpila som si jedno CDčko a hneď som vyšla von.
Porozhliadla som sa po meste.
hmm... dnes bude nuda.. pomyslela som si a ďalej prechádzala a prezerala si výklady.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 12:24 pm

Tia

Ještě v posteli jsem přemýšlela jestli půjdu do školy a nebo nakupovat. Ale co, do školy chodím pořád. A navíc jsi potřebuju koupit něco nového na mou párty. Rozhodla jsem se. Vyhrabu se z postele a přejdu do koupelny na ranní hygienu. Nejdůležitější bylo správně se namalovat. Po půl hodině stravené v koupelně, jsem konečně vyšla. Vzala jsem si na sebe bílé kalhoty a žluté tílko. Do kabelky jsem hodila pár drobných (jak se to vezme) a hlavně mobil. Když jsem procházela obývákem, byla puštěná televize a zrovna tam byly zprávy. Zarazila jsem se a chvíli poslouchala. To zas budou mít rodiče práci, až někoho policie chytne. Povzdechnu si....Vyjdu z domu a začnu volat svým "kamarádkám", které mě vždy doprovází. Domluvím se s nimi, že se sejdeme v obchodním centru. Spokojeně zaklapnu mobil a na podpadku si to vyšlapuji do obchodního centra.
Návrat nahoru Goto down
Seven73352

Seven73352


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 12:49 pm

Akinari

Když dojdu na dvůr školy, chvíli se na něm zdržím. Vlastně jsem se tam chtěl zdržet. Pozoroval jsem každodenní dění ve škole a přemýšlel jsem. Myšlenky jsem nekontroloval, nechával jsem je volně plout a stále se ubíral ale k jedné věci. Kdo zachrání je? Jejich život? Jsou pořád jenom děti, ale žijí ve světě dospělých... Jak se mají bránit a můžu je ochránit nějak i já? Školní dvůr byl plný i menších dětí, kterým často nebývalo ani 13 let. Bylo mi zle při pomyšlení, že někde za rohem nebo už dokonce i tady, může někdo prostě přijít a jen tak všechny postřílet, vyhodit školu do povětří a bůhvíco ještě. Kdyby s tím sakra někdo něco dělal, kdybych já mohl něco udělat, rozčílil jsem se v duchu a zatnul pěsti.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 12:55 pm

Shinnai

Už som sa vážne nudila.
Kráčala som po meste a pred sebou som uvidela obchodné centrum.
Hmm... a keď nenájdem niečo pekné na seba tak sa pôjde aspoň do fastfoodu... povedala som si.
Vošla som do centra a prechádzala som obchody.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 1:20 pm

Tia

Cestou do obchodního centra na mě pár kluků písklo úžasem. Ovšem moc jsem si jich nevšimala a šla dál. U vchodu už na mě čekali mé kamarádky. Rychlí pozdravení a mohlo se jít nakupovat. Šla jsem v čele a vybrala samozřejmě jeden z nejdraších obchodů. U vchodu do obchodu jsem své kamarádky zastavila. Nahodila jsem ďábelský pohled a hlavně úsměv. Dámy, pořádám párty, kde budou významné a hlavně bohaté osoby. Tak mě nezklamte a kupne si něco úžasného. Upozornila jsem kamarádky. Ty začaly jásat, a pak se vrhyly do obchodu.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 1:34 pm

Shinnai

Do obchodu v ktorom som bola práve prišla skupinka nejakých báb.
Vypadali, že sú bohaté, ako by aj nie, veď do tohto obchodu chodievame len my, prachaté mladé baby.
Veľmi som si ich nevšímala, konečne som našla asi tri pekné tričká a jedny šaty.
Okamžite som si ich vzala a šla do kabínky.
Návrat nahoru Goto down
Seven73352

Seven73352


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 9:53 pm

Akinari

Měl bych se tím začít zabývat, až když s tím budu moct něco udělat... ale nedokážu si pomoc... mé myšlenky přerušilo až první zvonění, které ohlašovalo, že je konec flákání se na dvoře, a tak jsem musel jít do třídy, abych si připravil věci a ještě tu chvíli vydržel počkat na zvonění druhé, které začalo výuku. Dával jsem pečlivý pozor na profesorova slova a zapisoval si poznámky, i když to byla jen věc zvyku.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 10:09 pm

Akinari mohl být pečlivější sebevíc.. Ale něco ho přeci jen rozptýlilo. Začalo pršet.. Takže meteorologové nebyli zase až tak přepracovaní a ani na drogách. S kapkami deště se však z nebe sneslo i něco jiného. Černý deník.. S Nápisem: Death Note.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Seven73352

Seven73352


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 10:17 pm

Akinari

"Eh, co to?" zarazil jsem se a podíval jsem se z okna. Jen prší... Ale, co je... TO? překvapeně jsem zíral na něco, co se sneslo s kapkami deště a do paměti se mi vrylo to písmo: "Death Note," i když jsem si nebyl jistý, co jsem to zrovna viděl a jestli to bylo skutečné, ale ani jsem si to neuvědomil a už jsem stál venku. Byl jsem tak zvědavý, že pro mě okolí neexistovalo, ale něco mi říkalo, že zrovna tohle mi pomůže změnit svět. Začal jsem proto hledat nejdříve po zemi, pak jsem zkusil i další místa, lavičku, keře, stromy, atd. Musím to najít... Přeci se mi to nezdálo!!!
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 10:33 pm

A skutečně! Akinarimu se podařilo najít deník v jednom z keřů.. Byl trochu promočený, ale nic, co by se nedalo vysušit.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Seven73352

Seven73352


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 10:40 pm

Akinari

"Jen deník..." začal jsem trochu zklamaně, ale i přesto jsem ho schoval pod oblečení, už jsem se ani nehodlal dnes vrátit do školy. Potřeboval jsem chvíli klid, a tak jsem se u třídní omluvil s tím, že se mi udělalo nevolno, nebyl jsem zrovna ten typ člověka, který by lhal nebo nechal lži vyjít na pravou míru, a tak opravdu nebyl problém třídní o mé "pravdě" přemluvit.
Cesta domů přes ten déšť byla celkem skličující, nemohl jsem se podívat, co to vlastně tedy za deník je, ale měl jsem prostě chuť, chtěl jsem se podívat. Musel jsem se podívat, a tak jsem domů běžel jako o závod, musel jsem se totiž podívat hned.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 10:46 pm

Tia

Už jsem si zkoušela asi třetí šaty. A konečně. Padly mi úžasně. Měly i super barvu, no prostě nádhera. Kamarádky už také byly u konce, ale ještě sháněli nějaké ty doplňky. Zaplatila jsem šaty, které stály normálně nekřesťanské penízy, ale pro mě to bylo jen pár drobných. Při placení jsem si všimla, že už je celkem dost hodin. Rychle jsem si vzala nákup a přešla ke kamarádkám. No dámy, já už budu pro dnešek muset jít. Dobře si vyberte a já vám dám zítra ve škole přesnější informace. Řekla jsem jim důležitou informaci, rozloučila jsem se s nimi a už jsem chtěla vyběhnout ven z obchodního centra, když jsem si všimla, že prší. To néééé. Pronesla jsem naštvaně. Musela jsem tedy ještě dojít si koupit deštník, a pak teprve jsem mohla vyrazit domů. Ulice byli najednou přeplněné deštníky.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 10:54 pm

Re:Tia

V tom Tiu někdo omráčil zezadu.....

... Když se probrala.. Byla v kufru auta..

Re.Akinari

Po té, co dorazil domů a provedl vše potřebné k tomu, aby byl zase v suchém a čistém oblečení se Akinari rozhodl, že nakoukne do deníku.. Na první stránce stálo tohle -

Seznámení Deathnote
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Seven73352

Seven73352


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:02 pm

Akinari

"Eh," díval jsem se nevěřícně na první stranu. To je nejspíš nějaký hloupý vtip... Takové věci přeci neexistují... Už jsem dost starý na to, abych takovým věcem věřil... řekl jsem si v duchu a deník skončil v koši na papír, který jsem měl vedle stolku. Raději jsem si zapnul zprávy v televizi a lehl si na postel.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:06 pm

Tia

Přemýšlela jsem, co si vezmu na sebe na hodinu taekwonda. Už jsem měla vymyšlený komplet, když v tom jsem ucítila rána, a pak se mi jen zatmělo před očima. Když jsem pomalu otevřela oči, byla všude kolem mě tma. Hrozně jsem se lekla. Chtěla jsem pohnout s rukama, ale zjistila jsem, že je mám svázané. I se svázanýma rukama jsem začala chmatat po okolí. Byla jsem v uzavřeném prostoru. Nemohla jsem pryč. Ne....to ne.....ne....ne.....Ne!!...Pomoooc!! Nejdříve jsem mluvila potichu, až potom jsem začla křičet a bušit okolo sebe.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:14 pm

Zprávy

....-bylo nalezeno tělo mladé modelky Mashi Shibaku, která byla unesena před dvěma dny. Policie na místě činu zjíšťuje vše možné a hledají důkazy, podle kterých by se dostali k vrahovi. Objevily se i dohady o tom, že by za tímto zločinem mohl být známý sériový vrah bez tváře.. . Bylo tam několik záběrů ze živého vysílání, na kterém byla mladá detektivka, její kolega a ještě někdo. Budeme vás i nadále informovat. Řekla ještě reportérka a zprávy se opět přesunuly do studia. Další zpráva byla o známém íránském politikovi s diplomatickou imunitou, o kterém se všeobecně vědělo, že podplácí, podvádí a je schopný i zabíjet. Nikdo na něj však kvůli imunitě nemohl. Jeho jméno bylo Ahmed Al Rasad.. Do Japonska se přestěhoval už před 2 lety a společně s jeho objevením přišla i zvýšená zločinnost a násilí.

V kufru

Nic, auto pořád jelo. Celkem to drncalo, jako by vůbec nejelo po silnici. Spíše jako by si to pelášilo po nějáké prašné a neupravené cestě.
Všude okolo byl obrovský klid.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Seven73352

Seven73352


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:19 pm

Akinari

Ach, zase on... Nejraději bych ho nějak odstranil ze společnosti, ale... zarazily se i mé myšlenky a já se podíval na koš. Vrátil jsem se k psacímu stolu a vytáhl ten černý deník. "Sice ti nevěřím, ale pokus mi přeci život nezmění," ujistil jsem se nahlas a otevřel jsem deník na prázdné straně. Vzal jsem do ruky pero a zapsal jsem jméno: "Ahmed Al Rasad," a představil jsem si obličej toho parchanta. Deník jsem zase zavřel a podíval jsem se na čas na televizi. Čtyřicet vteřin... začal jsem počítat podle času na ní.
Návrat nahoru Goto down
Light
Admin
Light


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:22 pm

Zprávy

V televizi zrovna běžel přímý přenos.. Lidí na politika křičeli a házeli po něm různé ovoce a zeleninu. Někdy i nějakou tu cihlu. Zrovna se chystal něco říct, když v tom.. Uh.. Vypadlo z něj jen, chytil se za srdce a pomalu se snesl k zemi. Okamžitě k němu přiběhlo několik jeho poskoků a snažili se mu pomoci. Marně.
Návrat nahoru Goto down
https://dn-worlds.forumczech.com
Medusa

Medusa


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 19. 07. 10

Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitimeTue Jul 20, 2010 11:24 pm

Tia

Ještě chlívi jsem zkoušela křit, než mi došlo, že to nemá cenu. Byla jsem vystrašenější čím dál tím více. Proč já dneska nešla do té školy, kdybych šla do školy, nic by se mi nestalo. V klidu bych si seděla v lavici a poslouchala nudný výklad. Říkala jsem si pro sebe. Ruce jsem měla před pusou. Vybavili se mi hodiny taekwonda a slova, že mám zůstat v každém okamžiku klidná. Být klidná se mi sice tolik nedařilo, ale bylo to trochu lepší. Cestou někam jsem se několikrát praštila do hlavy, jak to auto drcalo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení   Seznámení Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seznámení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Death Note Worlds - (Ne)Oficiální CZ/SK RPG fórum :: Hra :: Hrací místnost-
Přejdi na: